Söz’ün 45. Bölümünde;
Ataşe Agah’ı öldürmek için hamlesini yapar…
Derman’ın (Timur Acar) kaçma planı yüzünden sıkışıp kalan Yavuz (Tolga Sarıtaş), ölümüne de olsa savaşacaktır. Ama Erdem (Nihat Altınkaya) de canı pahasına Yavuz’u kurtarmaya kararlıdır.

Erdem’in belgeleri yerine ulaştırmasıyla Ataşe (Ruhi Sarı) ve Derman’ın etekleri tutuşmaya başlamıştır. Medusa ve terörle olan bağlantıları ortaya çıkmak üzeredir. Yapacakları eylemleri hızlandırma kararı alırlar. Büyük bir terör eylemi için tetiğe basılmıştır. Hedefledikleri, tüm ülkede kaosa yol açacak büyüklükte bir eylemler zinciridir. Bu eylemlerin başrol ismi ise Derman’dır.

Agah (Mehmet Özgür), Ebu Zübeyir’den ilk adım olarak İstanbul’da yapılacak bir patlamanın bilgisini almıştır ama bunu ulaştırmak için hapishaneden sağ kurtarılması gerekmektedir. Ataşe ise Agah’ı öldürmek için hamlesini çoktan yapmıştır.

Yavuz ve Tim, Agah’ı kurtarmak için yola çıkar. Ama Ataşe’nin Tim’e hazırladığı sürpriz iki tarafı da elindeki tüm kozları oynamaya mecbur bırakacaktır.

Yönetmen – Yağız Alp Akaydın
Yapımcı – Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı – Fatmanur Sevinç
Senaryo – Ethem Özışık
Drama Direktörü – İlkay Doğan
Müzik – Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni – Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni – Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, Ece Okay, İlayda Ildır,Yağmur Ün,Timur Acar.

Söz Resmi YouTube Kanalını takip edin:

Söz Resmi Facebook Sayfası:
Söz Twitter Sayfası:
Söz Instagram Sayfası:

Tims & B Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
Tims & B Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
Tims & B Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):

Nguồn: https://keshadaily.com/

Xem thêm bài viết: link danh muc

24 thoughts on “Söz | 45.Bölüm

  1. Allah aşkına şu dis like leri kim atiyor nesini beğenmiyorsun dizinin😤
    Kesin bunlar terörist😂😂😂😂

  2. 💜💜💜💜💜💓💓💓💓💓❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💞💞❤💞💞❤💞💙💞❤💞❤💞❤💞💙💞💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞💕💞💕💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞💞❤💞❤💞❤💞❤💞💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤❤💞💞❤❤❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤💞💞❤❤💞❤❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤❤💞❤❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤❤💞❤❤💞❤💞❤❤💞❤💞❤💞❤💞❤💞❤❤❤💞❤💞❤💞❤💟💟💗💟👍💗👍👍💗👍💗👍💘👍💘👍💟💟💗💟💗💟💗💟💟💗💟💟💗💟💗💟💟💗💟💗💟💗💟💟💗💟💟💟💚💕💕💕💚💕💚💕💚💚💕💕💚💕💚💕💕💚💕💚💕💚💕💕💚💕💕💚💕💚💕💚💕💚💕💕💚💕💚💕💚💕💕💚💕💚💕💚💕💕💚💕💚💕💚💕💕💚💕💚💕💕💚💕💚💕💛💕💛💕💛💕💕💛💕💛💕💛💕💕💛💕💛💕💛💕💛💕💕💛💕💚💕💕💕💚💕💕💚💕💚💕💕💚💕💕💚💙💚💙💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚❤❤💚❤💚❤💚❤💚❤💚❤❤💚❤❤💚❤💔💘💟💘💟💟💘💟💟💘💟💘💟💘💟💘💟💟💘💞💗💞💞💗💞💞💞💗💞💗💞💞💞💗💞💗💞💗💞💗💞💞💗💞💗💞💞💗💞💚💓💓💚💕💓💚💜💛💋❤💖💕💓💚💜💛💋💙💙💖💕💓💚💜💛💝💝💝💗💘💘💗💞💞💟💗💟👍💗👍👎💗

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *