40 thoughts on “Report Tv – 45 Minuta, i ftuar Spartak Ngjela

 1. Natyrisht që ndërtesat nuk i rezistojnë tërmetit kur dikush blen disa apartamente në katin përdhe dhe i heq muret për me i kthy në dyqane.

 2. Bravo avokat top story edhe marin mema top channel televizjon patriotik kushedi ku do ishte nese ishte Tani i Topit gjall

 3. I Adhuruar AVOKAT. Sa lokale dhe hotele prostitucioni ka DONGRYKESKRASMETA ne Golem, shkembi Kavajes , dhe PLEPA. SHUME ne pronesi TE jenicereve / si LUANXHOXHAJLAERTCELIKU / bile dhe ne EMER te TEUTA Agos me mbiemer tjeret ./ PRANDAJ me ARESTUAN mua , Se zbulova gjithshka , nga mendja e shkalluar e prostitutes se Luanxhoxhaj , TEUTA Ago , zbulova KRIMIN e LAERTCELIKUT ALPINISTI i DONGRYKESKRASMETA .. ME futen ne Burg PER te me paralizuar. ZOTI + miresia ime me aftesi fizoko- ushtarake me shpetuan .!!! Nuk eshte koha JOTE ADRIANMECAJ eshte koha e vellezerve XHOXHAJ me LSI. Une qeshja , Dhe i thoshja cobaneve me DHI + Cjeper ., mos HARONI eshte koha e Amerikes+ SHQIPTARIT. …..

 4. Bravo Avokat Spartak Ngjela, burri i urte i Shqiperise. Ti je Gjike Mertiri i ligjeve ( Petro Marko). Kurse deputetet dhe minstrat e 30 viteve demokraci jane Gjike Argjiri, Lala dhe Ministri i Brendshem ( Petro Marko). Kujto pjesen e inagurimin e ures se Milotit ku Lala ishte per prerjen e shiritit.
  Lala: ( me nje bastun me doreze floriri godet cimenton, tuk, tuk, tuk),- nuk duket nje material cilesor.
  Sipermarresi i ndertimit : – prit mos u nxito, ( ben sikur po nxjerr letra, pastaj nxjerr nje çek dhe ploteson shumen 50.000 lireta, ja drejton Lales), – merre!
  Lala: ( e merr çekun, e shef shumen pastaj godet çimenton tre here te tjera), ne rregull zoteri. (Shiriti prehet dhe hapet festa).

 5. U be shqiperia siri me kriminelat politikan .punuan shqiptaret ne kurbet dhe keta u shiten ato hyrje arkivola me leket e djerses te shqiptareve

 6. Përse flisni me një far urrejtje ose inati për Ramën dhe qeverin zoti Ngjela dhe nuk përmendni asnjë meritë të kësaj qeverie ?

 7. Hahahaha edhe ky eshte shume I quditur e ndjek vazhdimish dhe nuk munde te them qe nuk eshte i pergaditure eshte shume I afte por fol shume her pa sense kure u vundose ajo Arta marku tha se kjo do i fute ne burge shume politikanet dhe jo se nuk futi kane po ja boni mutin si ato tjert tani ka fute nje tjetre qe Nuk ma mbush mendjen se do te fus politikanet ne burge edhe ky keto horra do te marrin ne qafe njerz te thjesh do va len fajne e keshtu qe mjer populli i shkret ku kemi ra ne dore te kriminelave ne dore te hajdutave

 8. O idiot
  Reforma do merret vetem me nje ane te politikes,
  Ana tjeter do trashegoj pasurite.
  Keshtu ndodhi ne Bullgari, Rumani dhe Kroaci.
  Reforma eshte e trukuar.

 9. 💯 miljoni Shqyptare ne Bote jane me Zotin Rama .se len Zoti Rama politike qindperqind drejton spiunet grek serbe turku o Rus

 10. Po' ju keni nje piksunim me hequr zotin Rama po' ju ku i merrni i ata te kulluarit Enveri vdiq qe nuk la njeri me shit Shqyperin

 11. Zoti Ngjela Turku i Ka pushtues isitucionin kryesor Shkolle me Xhamit ku shqyptaret po' shkojn nga Xhamit ne lufte ne siri per te luftuar

 12. Zoti Ngjela mosmarrveshjet e Bashes me Zotin Rama ne Pushtet po' jep AMERIKES shum Iteres se per te bere Regull e per te kapure kriminelet ju dhan para atyre qe nuk kane Nevoje e popullin po' e LAN me Bythe jashte si Nje Baba qe Lot bixhose ku Ken femin pa' buke

 13. Kryetaret e komunave ku vec Kan fjetur Zoti Rama nuk di te gjitha si nuk i di ti denimet e avukatve te tjere ti njef vetem tuat

 14. Zoti Ngjela nuk jemi ne komunizem ku kishte Disiplin sot nicet Anarshi kriminelet Droga qe themeloje Sala basha meta kryemadhi

 15. Mafien e futi sali Berisha qe la popullin te beje shpiat ne mes te fushave te bukes e mocale .e dyta per te mishe xhepat hipotekat qe Kan mbushur xhepat me para nuk Kan Respekt per te Ardhemen e popullit nuk i Ka iteresuar.

 16. Se 35 vite jetoj ne Ch e demokracin e vertet evropjane e njof du tju them shqiptarve ngjone ket njeri qdo gje se thot e la me drejt esht shum i aft trim patriot qe e don shum popu'lin shiptar zoti te rujt

 17. Rama i ka kritikuar ndertimet shumekatshe dhe shtesat ne kate prandaj mos flit do si do avokat dhe mediat flasin kot se betonizimi ekziston kudo ne europ

 18. Spartak Ngjela duhet të punojë si guzhinjerë…. ka vite që grin sallat..!
  Të gjithë kur nuk kanë asnjë pozit janë goja e popullit…. sa kapin nji karrige, fillojnë t'ja japin fajën qeverisë kaluar.
  Më vjen keq veç se ka qënë i persekutuar.

 19. Jepni 3333 euro Social Atyre çë nuk Punoin Ta Çepin Gojën Dhe 6666 Euro Atyre çë Punoin dhe gjenja Vendin çdo njeriu neoputismit kush hajrin nuk ja ka pa Lidhne Besën çë ta doni njëri Tietrin Siç e Doni Vetë Vehtën e ka Ardhë Koha çë e vërtata të dal në Sheshë o Vllezër e mos u Vrani për karrikë TOKA KA KAPACITET MI USHÇYE 27 MILIARDË BANORË INTELEGJENCA ARTIFICIALE DO JU PENXIONOI TË GJITHËVE DO BËHENI TURIS DO TA VIZITONI BOTËN E DO TA SHIKONI FUÇINË E ARKITEKTIT TË UNIVERSIT PO DUHËT MI JEP FUNDË GËNJESHTRAV TË IRANIT E TË SOROSIT E MOS U VRITNI MES VETE O VLLEZËR SHÇIPTARË MOS LEJONI SHPIFJET TË JU PËRÇAJNË

 20. O Avokat, ai i vrau po del po i varros tallet me ata qe ngelen mbrapa dhe nuk i rruhet fare. Biles po del tju mari votat se e di ca popull ka..se ke pare qe e shofin Ramen si perendia..burg vetem cerrat..ca inxhinier e ca kokrra te vogla..ku eshte dako i pari qe duhet te shkoje ne burg , heren e pare e shpetoje hajd se vk vota vodhi te gjithe vjedhin kta dhe pse atit i dolen hapur, po tani ka kufoma mbi shpin ne burg ai pith ropi i pari pastaj RAMA i dyti

 21. Zoti ngjela te admiroje dhe te ndjek me vemendje po sjam ndakorte me ty kur thua sjan te gjithe ne drejtesi kape ça te kapesh, gjyqtaret dhe prokuroret ne keto 29 vjete kan qen syper te korruptuar pra 90% te gjyqtarve e prokurorve jan te korruptuar pa diskutime

 22. E dini si asht puna e ketij SPARTAK BEOGRADIT TE 1993 ?
  Ky i shkreti KA MBET MAS DERES SE AMBASADES AMERIKANE DUKE PYET :
  HE A DO TI BINI MUTIT (QEVERISE) N'TAPANXH, QE TI BIJ EDHE UNE ?
  EDHE C'FAR BAN:
  I SHKON MUTIT PERRETH DHE E GERVISHT NGA PAK E NGA PAK.
  TASHTI INXHINIERI ARBEN MECE QE SPARTAK BEOGRADI I KICO RUSO – SERBOFILIT E QUAJTI PJESE TE MAFIAS NDERTIMORE I THA TROC "TI NGJELA NUK JE JADHT KORRUPDIONIT NE DREJTESI, TI JE SEKSER I DREJTESISE"
  A E KENI NDIGJU QE THOTE "RAMEN E KAM MIK SHTEPIE"
  dhe s'ka 5-6 muaj ma pare qe tha "UNE DO TE JEM MINISTER DREJTESIE NE QEVERINE SOCIALISTE"
  Pse ju kujtoni se RAME BYTHSHPUMI nuk e do ?
  Por Amerikanet e dine qe ASHT SPIUN BEOGRADI I REKRUTU NE 1993 KUR JA MBATHI NE BEOGRAD ME PARTINE KOLIBE ALEANCA DEMOKRATIKE.
  AVOKAT ADHAMUDHI ANGLO SAKSON NUK ASHT I "PAVARUR" KY ADHT PJESE E "VATHES"
  PRANDAJ I NDRRO FJALET SI KURVAT SE E DIN KOMUNISTAT SE NUK KAN AVOKAT MA TE MIRE SE KY DALLKAUK MAKIAVELIST SPIUN BURGJESH. KETO JAN RREGJISTRU PREJ BABALLARVE E GJYSHERVE TE TYRE 3 BREZA SPIUNA PA LIND HALA.

 23. Gjel ! je njesoj si Sanço Panço…… Ato që din veji në shërbim të Shqipërisë e jo për pançën tënde dhe ata jashtë Shqipërisë,,,,,,,,,Ti e heq veten « patriot » por shum flet me fjalë jo shqiptare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *