Kadın 45. Bölüm Özeti:
Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıdır. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştır. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemez. Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardır; çocukları. Diğer yandan Nezir de artık hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderir.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

Kadın dizisi resmi youtube kanalı:

Oyuncular:
Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

#kadın #medyapım #kadın45

Nguồn: https://keshadaily.com/

Xem thêm bài viết: link danh muc

25 thoughts on “Kadın 45. Bölüm

  1. En las series no hay subtitulo en español, en mi pais solo lo pasan media hora,en muy visto y se quiere ver mas completos los videos; tengo rabia por ello.

  2. Bu filmde bir tek Terzi Envere bayiliyorum yaa.Ne kadar guzel kalpli insan.Bahara ve kizina uyuz oluyorum.Nissni hic sevmiyorum.

  3. Dizi, hızı 2.0 ye alınsa bile yavaş akıyo. Bırakın artık şu iki saat boş boş yürümeleri, bakışmaları ya. Televizyonda işler böyle yürüyorsa da internete geçsin dizi bari. Sırf şu 2 buçuk saati doldurmak için diziyi boka sardınız. Internette kisa kısa olsaydı ne kadar güzel olurdu kim bilir.

  4. no entiendo nada 😢😢😢😢 pero ya estoy muy desesperada x q salga de nuevo en mexico.. el untimo capitulo q mire es el final de la primera temporada.

  5. Hola quiero la 2 segunda temporada de mujer en español gracias ya q aqui en colombia no la trasmiten la veo en yutu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *