Bir Zamanlar Çukurova 45. Bölüm Özeti:
Barışmak için yan yana gelinen buluşmadan yeni bir savaş çıkıyor!
Demir annesinin, Yılmaz Müjgan ve Fekeli’nin zoruyla yan yana gelir. Ama buluşmanın “barışma” kısmı, ilk dakikada alevli tartışmalara ev sahipliği yapacaktır! Ardından da iki aile uzun süre bir araya gelemeyecek bir hale geliyor.

Evdeki buluşmanın ardından Yılmaz, bir barışma adımı daha atacaktır. Ancak bu adımın sonunda da Demir ve Yılmaz bu kez çarşının ortasında yine restleşecektir!

FEKELİ VE YILMAZ’IN ARASINDA GEMİLER YANDI!
FEKELİ YUMRUĞUNU MASAYA VURDU!

Bir Zamanlar Çukurova 45. Bölümİki ailenin buluşmasındaki tartışma, Yaman konağında da, Fekeli konağında da adeta artçı depremlere neden olur. Bugüne kadar ortak savaşlarında pek çok fikir ayrılığını atlatan Fekeli ve Yılmaz, ilk kez bu kadar hiddetli bir tartışmanın içine girer! Fekeli bugüne kadar kimsenin görmediği haliyle adeta ateş saçıyor! Yılmaz’a karşı da yumruğunu masaya vuruyor!

GAFFUR ARTIK HATİP’İN KISKACINDA! HATİP DE ŞERMİN’İN OYUNUNA MI GELİYOR?

Hatip, borçlarını derhal ödemesini isteyince Gaffur yine çözümü bir yalan ile bulur! Ancak bu kez yalan senaryosuna Çetin’e iftira atmayı da katınca, işler zannettiğinden de fazla karışır! Demir’in ardından Yılmaz’dan da dayak yiyerek, çiftlikte bir kez daha gözden düşer!

Hatip ise artık iyice Şermin’in yörüngesindedir! İkisi Çukurova’nın gözlerden ırak çeşitli noktalarında masalarını kurup muhabbetlerini arttırırken, Saniye’nin kendilerini gördüğünü farketmezler!

ZÜLEYHA AŞK VE NEFRET ARASINDA “ZÜLEYHA YAMAN” OLMAYA ÇALIŞIYOR!
Yılmaz’dan ümidini tamamen kesen Züleyha, Demir ile hayatına alışmaya çalışmaktadır. Ancak doktor kontrolüne gittiğinde Müjgan ve Yılmaz ile karşılaşmak yine tüm duygularını alt üst edecektir. Tüm bu olan biten içinde tek dert ortağı Sabahattin ile buluşur. Dertleşirken görecekleri manzara, Züleyha’nın kalbine bir hançer daha saplayacaktır.

MÜJGAN, BEHİCE’NİN SÖZÜNÜ DİNLİYOR VE EVLİLİĞİNE SAHİP ÇIKIYOR!
Yılmaz’ın Züleyha’yı hala sevip sevmediği sorusu aklını kemirirken, halasının tavsiyesini dinlemeye karar veren Müjgan, evliliğine daha da sıkı sarılır. Ancak son yaşanan kavgalı gece Behice’nin gözünü korkutur. Behice, bir yandan Fekeli’nin kalbine girmek, bir yandan da bir an önce İstanbul’a gitmek planları yapar. Ama Müjgan artık, ne Adana’dan ne de Yılmaz’dan vazgeçmeyecektir.

Sınırsız aşkların, ölümüne kavgalarla el ele dolaştığı Çukurova’da, ümitsiz aşklar şimdi de iki aile arasındaki iktidar ve mal savaşı ile sınanıyor!

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” atv’de…

Bir Zamanlar Çukurova YouTube Kanalına Abone Olmak İçin;

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin;

Nguồn: https://keshadaily.com/

Xem thêm bài viết: link danh muc

37 thoughts on “Bir Zamanlar Çukurova 45. Bölüm

  1. yılmaz geldi hazıra kondu benim evim diyor haha kendini adam sanıyor .Müjganla cok yakışıyorsunuz,zuleyhadan uzak dursun

  2. пожалуйста покажите русская озвучка однажды чукурова 45 46 47 серия

  3. Baş rolda Dəmir olmalıdı Züleyhada əxlaqlı qadın kimi ailəsinə bağlanmalıdı .Əxlaq namus həyatda hər şeydən önəmlidi .Əxlaqın itirən insan həyatda həmişə başı kölgəli yaşayar başı aşağı yaşayar .Züleyhanı xalqın gözündən salma senarist

  4. Züleyanı tənqid edirəm .Senarist Zülehya rolun yaxşı yazmır .Xalqa nümunə olmalıdı evli qadın.Nə olursa olsun .Evli qadının başqasıyla danışması insanlara pis örnəkdi .Evli qadının gözü ailəsində olmalıdır .İstər sevsin istər məcbur evləndirilsin .Dəmir Yılmazdan yaxşı oğlandı Dəmir Yılmazdan çox sevir Zülehyanı daha çox əmək verir sevgisinə .Yılmaz uşağı olala ola zülehaya qaçmaq təkkif edir amma özü uşağı biləndən sonra qaçmır

  5. Hünkar hanım tek Aşkı Fekelinin oğlu Demirı mutlu etmek içın Yılmazı ve Züleyhayı harcadı bence Züleyha Demir' le kalsın yakışıyorlar Hünkar süper kadın

  6. ATV yetkililerini buradan kınıyorum.Niye ATV canlı yayını net üzerinden kaldırıp TV den izleyebilirsiniz yapıyorsunuz.gece çalışıp TV si olmayan insanlar var.reyting uğruna böyle cahillikler yapmayın.Kac saat sonra YouTube 'a yüklenecekte mağdurlar izleyecek

  7. Gerçekden şu dizide Demir qarisini seviyor , birde Frkeli Hünkara hep sayqili , Yilmaz Müjgana karşi resmen alçaklik ediyor …. şu Yilmaz dizinin kahramani olamaz …. Zülehada malesef şerefsizi seviyor …. Zülehaya bir az vicdan katin yaaa , insan şu kadar nankor olamaz

  8. Müjgan sinir oluyorum sana züleyhaya hava atıyor kendi aleminde Adnanın Yılmazın oğlu oldugunu öğrenince ne yapacaksın.

  9. Murat I love you you're the best🎯🎯🎯🎯🎼🎼🎼🎼🔝🔝🔝💯🆙🌸🌹🍀🌙🌌🌊🌊🌊🌊🌋🌋🌋

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *